عطر تبلیغاتی
عطر تبلیغاتی

GITI

مدیر سایت

جی‌تی تولید کننده لاستیک انواع خودرو

از مشتریان عطر تبلیغاتی بیک

*****************************************

بـــــرند خود را با رایـــــحه خوش ماندگار سازید.

عطر بــیــک تولید کننده عطر تبلیغاتی و عطر اختصاصی با رایـــحـــه انتخابی شما

 

گروه صنعتی جی‌تی، یکی از مشتریان عطر تبلیغاتی بیک است که با انتخاب عطر به عنوان هدیه و درج لوگو خود روی شیشه عطر، رایحه خوش را تقدیم مشتریان خود می‌نماید.

تاریخچه لاستیک جی تی giti به سال 1951 باز میگردد ، زمانی که با تولید لاستیک دوچرخه و لوله های پلاستیکی فعالیت خود را در کشور سنگاپور آغاز کرد. شرکت لاستیک جی تی در سال 1993 به منظور گسترش فعالیت های خود وارد کشور چین شد و یک شرکت مشترک و مستقل را به همراه کارخانه آنهویی چین برای تولید تایر تاسیس کرد

در سال 2014 لاستیک جی تی اعلام کرد که قصد تاسیس کارخانه ای در خارج از قاره آسیا را دارد. لاستیک جی تی در سال 2017 با اختصاص دادن مبلغی بالغ بر 560 میلیون دلار مجموعه بزرگی را در شهر کارولینای جنوبی ایالت متحده آمریکا تاسیس کرد تا به بازار بزرگ آمریکا ورود کند.در حال حاضر لاستیک جی تی در 8 کشور دنیا کارخانه فعال دارد که از آن جمله می توان به چین اندونزی و آمریکا اشاره داشت.

انتخاب عطر به عنوان هدیه، اتفاقی جدید در هدایای تبلیغاتی است. شما ابتدا رایحه مورد نظر خود را از بین بیش از 30 رایحه انتخاب نموده و با ارسال طرح و لوگو مورد نظر خود، اقدام به چاپ آن روی شیشه عطر می‌نماییم.

ضمن اینکه شما می‌توانید برای عطرهای تبلیغاتی خود، جعبه اختصاصی با طرح اختصاصی چاپ نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب در